page-banner-shape-1
page-banner-shape-2
Voor bedrijven vanaf 25 werkplekken

3CX

531868458

3CX Telefooncentrale– Neem de controle over je communicatie

3CX is een krachtige alles-in-één telefoon- en contactcenteroplossing, speciaal ontwikkeld voor bedrijven vanaf 25 gebruikers. Je bepaalt zelf hoe je het beheert: on-premise, in je eigen cloud of volledig gehost – altijd voor één vast jaarlijks tarief. Geen verborgen kosten per gebruiker, geen data die met derden wordt gedeeld – alleen veilige, betrouwbare communicatie onder jouw controle.

Geef je bedrijf een voorsprong met een gestroomlijnd communicatiesysteem dat al door meer dan 350.000 organisaties wereldwijd wordt gebruikt. Met 3CX beschik je over volledige controle, zonder langdurige contracten en met de flexibiliteit om moeiteloos mee te groeien met je organisatie – en dat alles tegen een fractie van de prijs van traditionele aanbieders.

Gold Partner badge

Mister VoIP is 3CX Gold partner

Wij hebben de gouden partnerstatus bij 3CX. Dit staat voor bewezen ervaring, technische expertise, klanttevredenheid én directe toegang tot premium support van 3CX zelf.

Wat dit voor jou betekent:

  • Onze engineers zijn allemaal volledig gecertificeerd.
  • Snellere ondersteuning door ‘3CX Priority Support’
  • Jarenlange en bewezen kennis van 3CX systemen en applicaties
klantervaringen

Wat zeggen onze klanten

logo_0001
Tundra
Alles snel opgepakt en uitgevoerd, eerlijk en goed advies ontvangen.
Tundra
Waalwijk
Topfysiotherapie Drunen
Fijn bedrijf om mee te werken met een goede en snelle service. Ze zijn vriendelijk en denken met je mee.
Topfysiotherapie Drunen
Drunen
van Zelst Aandrijftechniek BV
Korte lijnen, direct contact. Vragen, opmerkingen worden gelijk aangepakt/opgelost.
van Zelst Aandrijftechniek BV
Sprang-Capelle
Verloskundigen LEV
Van begin tot op heden fijn contact met Sven, laagdrempelig. Wij zijn blij met deze manier van bereikbaarheid regelen via de app.
Verloskundigen LEV
Dongen